KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15327268
nr 1532 7268
Roland Book
(1911-1980), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 46, vid kiosken. Olja på duk, 31x40 cm, yttermått inklusive ram: 46x54 cm
Roland Alexander Book (rod book), svensk bildkonstnär född 1911, död 1980.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 april 2023
kl 19:19:09
27/3 22:06:29
Roland Book
Läs mer om Roland Book